ŠKOLNÍ ŘÁD

vedoucí ŠJ:       739 007 230

Sběr starého papíru - výsledky
8.10.2018

Výsledky podzimního sběru naleznete ZDE (Velikost: 2.24 MB).

Atletický mítink
11.9.2018

Všem zúčastěným atletického minimítinku děkujeme. Výsledkovou listinu nultého ročníku trojboje naleznete ZDE (Velikost: 607.06 kB), foto z akce ve fotogalerii. Těšíme se na další ročník.

Fotogalerie ze zahájení
21.6.2018

Fotogalerie ze zahájení olympiády naleznete v následujících odkazech nebo na www.jakoube.cz/skoly Děkujeme panu fotografovi.

foto 1

foto 2

Výsledky maratonu
13.6.2018

Neoficiální výsledky z maratonu naleznete ZDE. Délka jednoho okruhu činila přibližně 0,75 km.

HARMONIZÁK 2018

Vloženo: 16.9.2017 | Zobrazeno: 2612x |

ABSTRAKTNÍ OBRÁZKY

Nejdříve jsme všichni dostali čistý papír jen s býlími nebo barevnými okraji. A učitelé nám zadali, abychom nakreslili obrázek podle své fantazie, kde neměly být konkrétní tvary.  Všichni to nějak tak chápali, jen asi čtyři holky se šly raději zeptat paní učitelky Lubichové. Ta měla dobré nápady. Například si vzít větvičku od smrku a dát si na ní temperu a rozetřít to na papír. Tak jsme to některé udělaly. Kluci to měli taky moc pěkné a hlavně měli svou fantazii. Dohromady nás bylo osmnáct, tak že vzniklo osmnáct obrázků. Když už jsme to všichni měli, tak jsme to jen dali uschnout. Ve škole jsme to nalepili na veliký papír a vznikla z toho mozaika. Všem se to moc povedlo. (TERKA LUKEŠOVÁ)